ناگهانی انواع ایمنی سیستم محققان شناسایی

ناگهانی: انواع ایمنی سیستم محققان شناسایی اخبار پزشکی

هشدار آمریکا به ترکیه راجع به خرید سامانه‌های «اس-۴۰۰»

یک مقام دولت آمریکا هشدار داد، اگر ترکیه سامانه‌های پدافند موشکی «اس-۴۰۰» از روسیه بخرد، تحت تحریم‌های واشنگتن قرار می‌گیرد.  هشدار آمر..

ادامه مطلب

از گزینش قدس شرقی به عنوان پایتخت فلسطین حمایت می‌کنیم / موگرینی

رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دیداری با مدیر تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که این اتحادیه از خواسته محمود عباس در خصوص گزینش قدس شرقی به عنوان پایتخت ..

ادامه مطلب

تصویر العمل به اعتراضات کشور عزیزمان ایران را به حداقل برسانید / درخواست نتانیاهو از وزرایش

درخواست نخست وزیر اسرائیل بعد از آن مطرح می شود که دو تن از اعضای کابینه اسرائیل در صفحات توئیتر خود از تظاهرات اعتراض آمیز در کشور عزیزمان ایران حما..

ادامه مطلب

درخواست العبادی جهت پایبندی به نظم و قانون در استان‌های اربیل و دهوک

به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق امروز (دوشنبه) نسبت به بازتاب اختلافات سیاسی به شهروندان کرد اقلیم کردستان عراق ..

ادامه مطلب

مذاکره با مردک موشکی اتلاف وقت است / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا به وزیر امور خارجه این کشور گفته است که مذاکره با کره‌شمالی بر سر برنامه اتمی آن اتلاف وقت است. ترامپ: مذاکره با مردک ..

ادامه مطلب

حالا می‌توانم بمیرم / بارزانی

مسعود بارزانی مدیر منطقه کردستان عراق گفت نشانه برگزاری همه‌پرسی شروع گفتگو با بغداد اعلام کرد. بارزانی: حالا می توانم بمیرم عبارات مهم : ب..

ادامه مطلب

ادعایک مقام روس راجع به تلاش داعش جهت سرمایه‌گذاری در اروپا

گروه تروریستی داعش جهت کسب درآمد به دنبال سرمایه گذاری در پروژه‌های عمرانی اروپا است. ادعایک مقام روس راجع به تلاش داعش جهت سرمایه گذاری ..

ادامه مطلب

توقف همکاری‌های اطلاعاتی لندن و آمریکا در پی درز اطلاعات به رسانه‌های آمریکایی

به دنبال نگرانی‌ها راجع به درز اطلاعات به رسانه‌های آمریکایی و خنثی شدن عملیات‌ ضد تروریستی، پلیس بریتانیا اشتراک اطلاعات خود راجع به بمب‌گذاری منچس..

ادامه مطلب