ناگهانی انواع ایمنی سیستم محققان شناسایی

ناگهانی: انواع ایمنی سیستم محققان شناسایی اخبار پزشکی

حرفی راجع به خروج آمریکا از شرکت تجارت جهانی در میان نیست / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد، علی رغم نارضایتی از عملکرد شرکت تجارت جهانی، قصد ندارد آمریکا را از این گروه بین‌المللی خارج کند.  ترامپ: حر..

ادامه مطلب

تأمین مشروط بخشی ازهزینه بازرسی آژانس انرژی اتمی از کره‌شمالی / نخست‌ وزیر ژاپن

نخست‌ وزیر ژاپن جهت تأمین بخشی از هزینه بازرسی آژانس بین المللی انرژی اتمی از کره‌شمالی شرط گذاشت. نخست وزیر ژاپن : تأمین مشروط بخشی ازهزینه بازرسی آ..

ادامه مطلب

حمایت مالی ترکیه جهت ترور پوتین / وزارت خارجه روسیه

وزارت خارجه روسیه از ناکام ماندن حملات تروریستی، که از سوی ترکیه پشتیبانی مالی می‌‌شد، جهت نشانه قرار دادن جشن‌های «روز پیروزی» در مسکو که با حضور رئیس‌جمهوری ر..

ادامه مطلب

حمله به سوریه تعرض به قوانین بین‌المللی بود / پوتین به ماکرون

سخنگوی کرملین اعلام کرد، رئیس‌جمهوری روسیه امروز (دوشنبه) با همتای فرانسوی خود تلفنی گفت‌وگو کرد. پوتین به ماکرون: حمله به سوریه تعرض به قوانین ..

ادامه مطلب

هشدار آمریکا به ترکیه راجع به خرید سامانه‌های «اس-۴۰۰»

یک مقام دولت آمریکا هشدار داد، اگر ترکیه سامانه‌های پدافند موشکی «اس-۴۰۰» از روسیه بخرد، تحت تحریم‌های واشنگتن قرار می‌گیرد.  هشدار آمر..

ادامه مطلب

از گزینش قدس شرقی به عنوان پایتخت فلسطین حمایت می‌کنیم / موگرینی

رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دیداری با مدیر تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که این اتحادیه از خواسته محمود عباس در خصوص گزینش قدس شرقی به عنوان پایتخت ..

ادامه مطلب

تصویر العمل به اعتراضات کشور عزیزمان ایران را به حداقل برسانید / درخواست نتانیاهو از وزرایش

درخواست نخست وزیر اسرائیل بعد از آن مطرح می شود که دو تن از اعضای کابینه اسرائیل در صفحات توئیتر خود از تظاهرات اعتراض آمیز در کشور عزیزمان ایران حما..

ادامه مطلب

درخواست العبادی جهت پایبندی به نظم و قانون در استان‌های اربیل و دهوک

به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق امروز (دوشنبه) نسبت به بازتاب اختلافات سیاسی به شهروندان کرد اقلیم کردستان عراق ..

ادامه مطلب

مذاکره با مردک موشکی اتلاف وقت است / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا به وزیر امور خارجه این کشور گفته است که مذاکره با کره‌شمالی بر سر برنامه اتمی آن اتلاف وقت است. ترامپ: مذاکره با مردک ..

ادامه مطلب

حالا می‌توانم بمیرم / بارزانی

مسعود بارزانی مدیر منطقه کردستان عراق گفت نشانه برگزاری همه‌پرسی شروع گفتگو با بغداد اعلام کرد. بارزانی: حالا می توانم بمیرم عبارات مهم : ب..

ادامه مطلب