ناگهانی انواع ایمنی سیستم محققان شناسایی

ناگهانی: انواع ایمنی سیستم محققان شناسایی اخبار پزشکی

چه کسی گلپا را از بین بردن کرد؟ ، واکاوی جنجالی که با انتقاد از شجریان به پا شد

اکبر گلپایگانی، خواننده قدیمی ایران، چند روز پیش در گفت‌وگویی از همکارانش گلایه کرده که آنها در برابر بی‌کاری ٣٨ ساله و خانه‌نشین‌شدنش سکوت اختیار کرده‌اند؛..

ادامه مطلب

گام بعدی، الزام بانک ها به رعایت قیمت سود تسهیلات است / سیف

رئیس کل بانک مرکزی می گوید: اقدام بانک مرکزی جهت ساماندهی قیمت سود در شبکه بانکی مشمول بر دو مرحله هست؛ در مرحله نخست قیمت سودهای مصوب شورای پول و اعتبار ت..

ادامه مطلب

جزئیات طرح سراسری برخورد با سارقان و مالخران تا ساعت 12

معاون اجتماعی پلیس پایتخت شرح اجرای طرح سراسری برخورد با سارقان و مالخران در پایتخت را تا ساعت 12 امروز اعلام کرد. جزئیات طرح سراسری برخورد ب..

ادامه مطلب

فروش کلوب نفت تبعات قانونی دارد / حسین قدوسی

سخنگوی کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: واگذاری و فروش احتمالی کلوب نفت به دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی جهت فروشنده و خریدار تبعات قانونی خواهد داشت. ..

ادامه مطلب

خطر حمله قلبی در کمین سالمندانی که آهسته راه می روند

تحقیقات نشان می دهد افراد میانسالی که به آهستگی راه می روند در مقایسه با سالمندان چابک، دو برابر زیاد در معرض فوت قلبی قرار دارند. خطر حمله قلبی د..

ادامه مطلب

باید بتوانیم پرسشها جمع را پرسشها خودمان بدانیم / سیدحسن خمینی

یادگار امام گفت: توفیق در پرسشها اقتصادی، نتیجه کار گروهی و دست در دست هم دادن جامعه و نتیجه فرهنگی است که انسان‌ها بتوانند پرسشها جمع را پرسشها خودشان..

ادامه مطلب

نیمار در پاریس خانه‌ای ۵ هزار متری خرید!

ستاره برزیلی تازه پاری‌سن‌ژرمن در شهر تازه محل سکونتش جهت خود عمارتی مجلل خریداری کرده است. نیمار در پاریس منزل ای ۵ هزار متری خرید! عب..

ادامه مطلب