ناگهانی انواع ایمنی سیستم محققان شناسایی

ناگهانی: انواع ایمنی سیستم محققان شناسایی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری صورت ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

صورت ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (505)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم

صورت ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

بی حرف اضافه میرویم سراغ تصویر های امروز. مهراوه زن شریفی نیا پشت یکی از این ماکت های بی صورت که سوژه ای محبوب بین اینستاگرامر ها است و در تمامی موارد، بدون استثنا، اندازه صورت به ماکت نمی آید و فرد را شبیه ورژن بی سبیل سوگلی های ناصرالدین شاه میکند.

سلفی سیاوش خیرابی و فرزاد فرزین بعد از کنسرت فرزاد در اصفهان. معمولا نشانه افراد از انجام عمل قشنگی بینی، همانطور که از عنوان اش پیداست، زیباتر شدن صورت و بهتر شدنِ قیافه نسبت به قبل هست. در عجبیم که آیا بعضاً این نشانه و مقصود به حاشیه میرود و نتیجه شوکه کننده میشود، شاید هم چون فاجعه ی قبل از عمل را هیچگاه ندیده ایم اینگونه قضاوت میکنیم!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

آفرین بر غیرت فوتبالیستی که مواقع نیکمت نشینی را بدون کار نمینشیند و با اتوبوس مسافر جابه جا میکند تا در خرج زن و فرزند اش لنگ نماند.

نمیدانم نخستین نفر کدام شیر پاک خورده ای بود که به بعضی از اشخاص ما این باور را القا کرد که بدون آرایش و میک آپ جالب ترند! باید ده برابر انرژی بگذاریم و تا این باور از بین برود و حداقل یک لایه به صورت موضعی فعالیت کنند!

صورت ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

از قرار معلوم در ابتدا قرار بود سام درخشانی جهت تبلیغات خمیرندان گزینش شود، حتی جهت این کار عکاسی هم کرده بود ولی آخر سر کریم باقری با موهای تفاوت بغل اش به وی ترجیح داده شد و او مجبور شد از تصویری که جهت این کار گرفته بود جهت تولد اش استفاده کند. تبریک به سام عزیز.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سلفی ستاره های سریال “عاشقانه” که به لطف خدا یک قسمت زیاد تا آخر آن نمانده و به زودی شاهد ختام یکی از زردترین های تاریخ هنرهای نمایشی خواهیم بود.

صورت ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

وقتی از دست آباژور و گلدان و سیاه سفید کردن و کادر بندی چاره ای ساخته نیست، عالی ترین راه، کارتونی کردن تصویر است! کسی هم شک نمیکند!

امیرمحمد در کنار همین چند سال پیشِ خودش، با دلتا اچِ نه چندان چشمگیر.

– پاشو برو اونور جلوی آفتاب رِ گرفتی.

زهره زن بدون تصویر اینستاگرام هم میشود خدا را صدا زد. لطفا انقدر قیمه ها را نریزید توی ماستا.

لیلا زن بلوکات، مانند هر لحظه پیش قدم در فعالیت های خیرخواهانه که با این کارها در این چند سال جهت خود وجهه ای ارزشمند و محبوب ساخته است.

سلفی مجید یاسر در کنار سیدجواد رضویان در پشت صحنه کار تازه عزیزان که امیدواریم حداقل پخش آن به 10 قسمت برسد و از این شبکه به آن شبکه دایورت نشود.

سلفی پایتختی ها در آخر یک روز کاری خود در جوار دریای خزر. ریما رامین فر، محسن تنابنده، هومن حاج عبداللهی و احمد مهرانفر.

واااو! چه گریم متفاوت و حیرت انگیزی! خلاقیت در تک تک اپسیلون های این گریم نه تنها موج میزند، بلکه اسکی هم میرود!

مریم زن امیرجلالی با این تصویر در کنار بانو آفرین عبیسی جهت ایشان ابراز دلتنگی کرد. آرزوی سلامتی داریم جهت زن عبیسی، پیشکسوت دوست داشتنی سینما و تئاتر کشورمان.

عکسی تازه از ارسلان قاسمی در سواحل جنوب کشور.

این هم تصویری لو رفته از پشت صحنه و عوامل دست اندر کار خلق این عکس.

و این هم تصویر العمل الهه های یونان باستان به این اتفاق و صحنه ای که ارسلان خلق کرده…

امیر جعفری و پسرش آقا آیین در مراسم اکران شخصی فیلم “فصل نرگس” ساخته میانگین نگار آذربایجانی که در جشنواره پارسال حضور داشت. امیر و آیین به نمایندگی از ریما رامین فر بازیگر این فیلم – که مشغول ضبط سریال پایتخت است – در مراسم حاضر شده است بودند.

شبنم قلیخانی، پیش از قبول شدن به دانشگاه.

ماچ و بوسه ی رضا صنعتگر و محمود جهان، دو تن از خوب ها و خونگرم ترین های موسیقی جنوب کشور. البته همه جنوبی های عزیز در خونگرمی بی رقیب هستند.

سلفی امیر نوری در کنار اکبر عبدی و ارژنگ امیرفضلی بعد از تماشای نمایش کمدی “عمو اکبر و دختراش” که یک ماهی میشود در فرهنگسرای دزاشیب هر شب به اجرا در می آید و کلی طرفدار پیدا کرده است.

نترسید، غریبه نیست! میرطاهر خان مظلومی هستند، احتمالاً در آزمون گریم خود جهت بازی در نقش “بولنت ارسوی” خواننده مشهور ترکیه ای. اگر نمیشناسیدش، بی زحمت خودتان نامش را سرچ کنید تا حجم قابل توجهی از موهای زائدتان کاسته شود.

ملیکا زن دیر کردی همه تبریک های خود را گفتند و عکساشون با یزد را چند هفته پیش آپلود کردند و ته دیگش را هم خوردند.

اندکی خاطره بازی میکنیم با این تصویر مربوط به پشت صحنه سریال محبوب و خاطره ساز “زیر آسمان شهر” ساخته مهران غفوریان. با حضور مختار سائقی، یوسف تیموری، حمید لولایی، محمد افشار و زنده یاد کیومرث ملک مطیعی.

پدرام کریمی در کنار همسرش در یک رستوران و یا کافه. جایی که در آن نیازی به منزل داریِ هیچ شخصی نیست و کسانی هستند که از شما پذیرایی کنند.

سلفی تابستانی و خوش انرژی فرناز رهنما و همسر عزیزش.

محمدرضا داوودنژاد پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در کنار دختر عزیزش مونا خانم. آیا میدانستید کلاه مندرس یکی از نشانه های ذهن باز و فکر روشن است؟!

لطفا در هیچ گوشه ای از شهر و محل زندگی تان آشغال نریزید، حتی در محل های براق و متحرک که خوراک چسباندنِ آدامس است!

گویا آلرژی به لباس در بین والیبالیست ها یک اپیدمی شده است است.

مهدی رحمتی با افتتاح فروشگاه لباس ورزشی خود از آمادگی معنوی بالایش جهت شروع فصل تازه لیگ برتر خبر داد.

آنقدر بنده خدا را در کشور عزیزمان ایران اذیت کردند که مجبور است سالی 10 ماه از این کشور به آن کشور برود و لباس های عجیب اش را آزادانه بپوشد و عقده هایش را خالی کند.

دیروز تولد وحید هاشمیان، آدم حسابیِ فوتبال کشور عزیزمان ایران و یکی ار مردان آینده دار عرصه مربیگری فوتبال کشورمان بود. تبریک بی آخر به وحید عزیز.

سلفی قشنگ و شیرین حالِ شهرام قائدی و مادر نازنین اش. خداوند سایه همه مادرهای عزیز را بر سرمان مستدام نگه دارد.

شهرام حقیقت دوست، محمود شهریاری، ایمان اشراقی، پویا امینی و یوسف تیموری، در قالب دورهمی ستارگان آن روز های تلویزیون کشور عزیزمان ایران (سال 81). چه روز هایی بود، سه شنبه شب ها و علاقه دیدن “خط قرمز”.

عینک جان لنون نباید اعتماد به نفسِ جان لنون را هم به اشخاص انتقال یافته کند که باعث شود خیال کنند هر سلفی ای با هر قیافه ای از ایشان، جهت فالوئر ها جالب است!

یکتا ناصر و مهدی طارمی در مراسم اکران شخصی فیلم “کارگر راحت نیازمندیم” در پردیس آزادی. مهدی طارمی قصد حضور در این مراسم را نداشت و قرار بود در یک اکران شخصی اروپایی شرکت کند که به علت صادر نشدنِ رضایت نامه اش مجبور به شرکت در این مراسم شد. مهدی در این فیلم بازی هم کرده است و طبق گفته شاهدان مدام از قاب دوربین فیلمبردار خارج میشده است.

حمید خان فرخ نژاد و پسرش آقا فربد در اکران شخصی “فصل نرگس”.

شایسته ایرانی هم در اکران شخصی “فصل نرگس” حضور داشت.

شاید باورش سخت باشد ولی این متن را نعیمه نظام دوست جهت تبریک تولد به همکارش نوشته هست، نه شخص دیگری!

فاطمه زن معتمد آریا در فرهنگسرای نیاوران، به قصد حضور در مراسم رونمایی از اثر هنری “غمنومه ی فریدون”، اثری شنیداری به آهنگسازی استاد حسین علیزاده.

الهام پاوه نژاد و صابر ابر هم در این مراسم حضور داشتند و این اتفاق را به استاد علیزاده به صورت حضوری تبریک گفتند.

تیشرت صابر یاد و خاطره ظهر های داغ تابستان های دهه شصت و زیرپیراهنی های معروف پدر ها و دایی ها در آن سال ها را زنده کرد. البته رنگ آبی آسمانی آن ها از سفید محبوب تر بود. زیر بغل هایش هم اکثرا بر اثر مصرف بیش از حد مجاز به رنگ زرد قناری نزدیک میشد. با یک علامت لنگر روی سینه چپ. یادش بخیر.

شقایق فراهانی با این تصویر ناب از تولد یک سالگی خود در کنار پدرش، به استقبال چهل و پنجمین بهار زندگی اش رفت. تبریک بی آخر به این بازیگر خوب، با اخلاق و هنرمند سینما و تلویزیون.

مهران مدیری در کنار رفیقِ شفیقِ این روزهایش که امیدواریم بلایی که سر سایرین آورد در مورد مهران تکرار نشود! ضمناً جای دارد تبریک عرض کنیم خدمت مهران مدیری، فروش عجیب و غیر قابل باور فیلم سینمایی اش “ساعت 5 عصر” را در شب اول اکران. به امید موفقیت روز افزون جهت مهران عزیز.

با این تصویر از رامبد شکرآبی و حدیث فولادوند در یک مراسم خوش حالی خیریه، مطلب امروز را به آخر میبریم. از همراهی ارزشمندتان بسیار سپاسگزاریم. تا فردا، یا حق.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | تلگرام | تصویری | تبریک تولد | اینستاگرام | مهران مدیری | احمد مهرانفر | مهران غفوریان

صورت ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

صورت ها در شبکه‌های اجتماعی (505)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs